CEM AM-D50H Diesel Bluspomp Brons
Diesel Bluspomp nodig? AVA Marine biedt aan: CEM AM-D50H Diesel Bluspomp in Brons!
- 54000 liter vrije uitloop;
- hand-startend.

Product omschrijving CEM Diesel Bluspomp
Wegens de hogedruk zeer geschikt voor het uitspuiten van scheepsruimen, voor beregening in de landbouw, bluspomp voor de brandweer, nood-bluspomp voor passagiersschepen en voor het leegpompen van de bilge.
Product omschrijving
Type: AM-D
Kleur: bronskleur
Soort pomp: zelf-aanzuigende centrifugaalpomp
Soort waaier: open waaier
Soort motor: 4 takt Lombardini dieselmotor
As-afdichting: mechanische seal van keramiek op carbon
Materiaal waaier: brons
Materiaal waaierhuis: brons
Materiaal pomphuis: brons
Materiaal pompas: RVS AISI 316
Vloeistoffen: schoon tot licht verontreinigd water
Op 20 meter: 54.000 liter per uur
Op 25 meter: 48.000 liter per uur
Op 30 meter: 45.600 liter per uur
Op 35 meter: 39.000 liter per uur
Op 40 meter: 37.200 liter per uur.
Op 45 meter: 31.800 liter per uur
Op 50 meter: 27.200 liter per uur
Afmetingen: lxbxh = 546 x 397 x 480 mm
Gewicht: 75 kg
Type motor: LOMBARDINI 15LD440, 4 takt dieselmotor
Asvermogen: 4,48 kW, 6,1 pk bij 3600 tpm
Tankinhoud: 5,0 liter, ca. 2,8 uur
| Artikelnummer | 94.21.750 |
| Aansluiting | 2″ Binnendraad |
| Aansluiting | 2.1/2″ Binnendraad |
| Aanzuighoogte | 5,5 m |
| Leidingdiameter pers | 2″ |
| Leidingdiameter zuig | 2.1/2″ |
| Model | Handstartend |
| Type pomp | Motorpomp |
| Medium | Water |
| Korrelgrootte | 8 mm |
| Opvoerhoogte Max. | 53,3 m |
CEM Draagframe voor AM-D 40 EN AM-D 50 Dieselpomp 



