CEM AM-D40H Diesel Bluspomp Brons
Diesel Bluspomp nodig? AVA Marine biedt aan: CEM AM-D40H Diesel Bluspomp in Brons!
- 31200 liter vrije uitloop;
- hand-startend.

Product omschrijving CEM Diesel Bluspomp
Wegens de hogedruk zeer geschikt voor het uitspuiten van scheepsruimen, voor beregening in de landbouw, bluspomp voor de brandweer, nood-bluspomp voor passagiersschepen en voor het leegpompen van de bilge.
Type: AM-D
Kleur: bronskleur
Soort pomp: zelf-aanzuigende centrifugaalpomp
Soort waaier: open waaier
Soort motor: 4 takt Lombardini dieselmotor
As-afdichting: mechanische seal van keramiek op carbon
Materiaal waaier: brons
Materiaal waaierhuis: brons
Materiaal pomphuis: brons
Materiaal pomp-as: RVS AISI 316
Vloeistoffen: schoon tot licht verontreinigd water
Op 10 meter: 31.200 liter per uur
Op 15 meter: 28.800 liter per uur
Op 20 meter: 25.200 liter per uur
Op 25 meter: 22.200 liter per uur
Op 30 meter: 18.600 liter per uur.
Op 35 meter: 10.200 liter per uur
Op 40 meter: 4.800 liter per uur
Gewicht: 60 kg
Type motor: LOMBARDINI 15LD350, 4 takt dieselmotor
Asvermogen: 2,75 kW, 3,75 pk bij 3600 tpm
Tankinhoud: 4,3 liter, ca. 2,8 uur
| Artikelnummer | 94.21.740 |
| Aansluiting | 1.1/2″ Binnendraad |
| Aansluiting | 2″ Binnendraad |
| Aanzuighoogte | 7,0 m |
| Leidingdiameter pers | 1.1/2″ |
| Leidingdiameter zuig | 2″ |
| Model | Handstartend |
| Type pomp | Motorpomp |
| Medium | Water |
| Korrelgrootte | 5 mm |
| Opvoerhoogte Max. | 42,0 m |
Koshin Dieselpomp KD300 | Koshin Dieselpomp SEV-50D | 2" 

