Wolong Flowstar 1.0 kW Elektrische Buitenboordmotor
Introductie! Nieuw, de Wolong Flowstar 1.0 kW Elektrische Buitenboordmotor van Exalto.
- het vermogen van deze motor is vergelijkbaar met 3 hp.
De Flowstar 1.0 is een uitstekend alternatief voor een Torqeedo of ePropulsion, de Flowstar 1.0 heeft een mooi modern fris uiterlijk en de vormgeving valt positief op. Laadtijd met een standaard lader (niet inbegrepen) is 8 uur, met een snellader kan de tijd worden gereduceerd naar 3 uur.
Uniek t.o.v. de concurrentie is het fraaie display in combinatie met een app op uw smartphone!
Wilt u een sterkere motor? Overweeg dan de Flowstar 1.5!
- Verkrijgbaar als kortstaart met tillerarm
| Specification | |
| Input power | 1~1.5kW/ 3Hp |
| Input Voltage | 36 V~57.6 V |
| Rated Voltage | 48 V |
| Battery | |
| Battery type | Lithium |
| Battery capacity | 936 wh |
| Battery life | 800 cycles at 100% DOD |
| Charging time | 3 Hrs (fast charger),8 Hrs(standard charger) |
| Battery Weight | 5.5 kg |
| Motor | |
| Motor Weight | < 12 kg |
| Motor type | PMsM permanent magnet synchronous motor |
| Motor efficient | 86% |
| Motor Control | FOC |
| Propeller | |
| Propeller | 11”*5.5” inch 2-blade |
| 279.4mm * 139.7mm | |
| Propeller RPM | 1200rpm |
| Shaft length | 68 cm / 26.8 inch |
| Control handle | Remote/ Tiller |
| Trim/ Tilt Angle | 0,7,14,21/70 |
| Cooling | external natural cooling |
| IP | 67 |
| Interaction | |
| Communication | CAN |
| Intelligent interaction | Bluetooth、GPS、NB |
| Protection | over temperature, over current, over voltage, under voltage, overload, locked rotor, communication failure. |
Wolong Flowstar 1.0 kW

Max Power CT45 DUO elektrische boegschroef 12V | Ø 125
Max Power CT60 elektrische Boegschroef | 24V | Ø 185 mm
Coax kabel Marifoon RG213 50 Ohm Ø 10 mm
Craftsman Marine stuurwiel Trivere
Scout Antenne Connector RG-58 man PL259
Glomex RA 400 VHF Antenne Black 














