Hoogspanningsloper Isolatiemat ROSR | 120 cm | 10 meter
Hoogwaardige isolatie loper voor hoogspanning tot 30.000 volt.
Sterk en slijtvast. Eén zijde fijnribdesign, andere zijde fijne doekafdruk. Elektrisch isolerend conform IEC CEI 61111.
- rol van 10 meter
| Artikelnummer | 10.55.436 |
| IMPA code | 511098 |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 3 mm |
| Kleur | Grijs |
| Max. temperatuur | 120 °C |
| Profiel | Fijn geribd |
| Rollengte | 10 m |
| Min. temperatuur | -25 °C |
Craftsman Marine Soundlock ø 90 mm | HDPE | ø 90 mm waterlock | 23 liter
Peli Mitylite 1975Z0 +ATEX Zaklamp | zone 0 | incl. batterijen
Peli 3315 ATEX zaklamp | zone 0
Reddingskleed S.I. | Lekkleed in driehoek van 4.35 meter | voldoet aan ROSR / S.I.
Bord "verboden toegang voor onbevoegden" | hand | ROSR | 65 x 65 cm 


Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.