Ademluchtcompressor MISTRAL M6-ET | 440V 60 Hz 200/300 Bar
Ademluchtcompressor nodig? Maak dan kennis met deze Ademluchtcompressor Mistral M6-ET!
Geleverd door AVA Marine!
-
440V 60 Hz 200/300 Bar
MISTRAL is Paramina’s “petit” mobiele hogedrukzuigercompressor.
De eenheid is drietraps, luchtgekoeld en gemakkelijk te vervoeren dankzij de ingebouwde wielen.
MISTRAL biedt een betrouwbare bron van ademlucht dankzij het unieke zuiveringssysteem (een coalescerende voorfilter dat vóór de actieve koolstof/moleculaire zeefpatroon wordt geïnstalleerd – hopcaliet als optie). Het is geschikt voor particuliere duikers, kleine duikwinkels, duikboten, jachten en kleine paintballteams
De zeer lage draaisnelheid van MISTRAL zorgt voor een laag geluidsniveau, bijna geen trillingen en zorgt voor een lange levensduur.
| Specifications | High- pressure piston compressor |
|---|---|
| Air Delivery Fad | 103 lit/min – 6,2m3/h |
| Max. Working Pressure | 330 bar |
| Stages | 3 |
| Speed Rotation | 1200rpm |
| Transmission | V Belt |
| Motor Power | 2,2kW/3Hp – 220V/ 50-60Hz
or 400-440V/50-60Hz (Class F, IP 55) |
| Dimensions (L-W-H) | 72 x 38 x 47 cm |
| Weight | 53-54 kg |
| Αdaptor Inlcuded | DIN 300 to DIN 200 |
LALIZAS reddingsboeilicht M.O.B. | 2 candela | SOLAS/MED USCG 







