Dompelpomp City Pumps F1 30M | met vlotter | 10.800 l/uur
Robuuste Dompelpomp nodig? Kies dan voor deze Dompelpomp Cit Pumps F130!
- 10.800 l/uur;
- 230V;
- met vlotter
Product omschrijving
Robuuste kokerpomp geheel van roestvast staal vervaardigd, zeer geschikt voor de scheepvaart, bouw en industrie. De ideale lens- en ballastpomp.
Type: F1
Kleur: RVS
Soort pomp: geheel dompelbare centrifugaalpomp
Soort waaier: open waaier
Soort motor: droge motor, IP68,Class F
Zekering: ingebouwde thermische beveiliging alleen bij 230 volt uitvoering
As-afdichting: mechanical seal van koolstof op keramiek met oliekamer en extra lipseal aan motorzijde
Dompeldiepte: 10 meter maximaal
Materiaal waaier: RVS 304
Materiaal waaierhuis: RVS 304
Materiaal motorhuis: RVS 304
Materiaal pompas: RVS EN 10088-3, 1.4104
Vloeistoffen: licht verontreinigd water en water met een iets hogere zuurgraad en dat continu bij een temperatuur van 50°C (maximaal 3 minuten +90°C)
Op 2 meter: 8.400 liter per uur
Op 4 meter: 5.040 liter per uur
Pompt weg tot: 14 mm (uitsluitend zonder vlotter)
Korrelgrootte: 10 mm, geen zand of grind
Aansluiting: 1.1/4″ binnendraad
Afmetingen: diameter 147 mm, hoogte 225 mm
Gewicht: 4,7 kg
Amperage: 1,3 A
Asvermogen: 0,25 kW, 0,33 pk, 2900 tpm
Kabel: 10 meter neopreen H07RN-F met randaardesteker tevens stekeraansluiting aan pompzijde
| Artikelnummer | 90.09.204 |
| Leidingdiameter pers | 1.1/4″ |
| Leidingdiameter zuig | – |
| Type pomp | Dompelpomp |
| Medium | Water |
| Korrelgrootte | 10 mm |
| Opvoerhoogte Max. | 7,5 m |
| Voltage | 230 V |
| Spanning | Wisselspanning |
| Frequentie | 50 Hz |
| Beveiligingsklasse | IP68 |
| ATEX | Nee |
| Vlotterschakelaar | JA |
| Vrije uitloop (L/uur) | 10800 |
| Capaciteit 5 meter (L/uur) | 3600 |





