City Pumps SPEED 125M in 230V | 24000 l/uur
Bestel bij AVA Marine deze City Pumps Speed 125M met vrije uitloop van 24000 l/uur.
- 230V;
- slang: 1 1/2″
Product omschrijving
Voor binnenscheepvaart, dakdekkers, tennisbanen, vijvers, kelders, enz.Type: Speed
Kleur: wit met blauw
Soort pomp: geheel dompelbare centrifugaalpomp
Soort waaier: open waaier
Soort motor: droge motor
Zekering: ingebouwde thermische beveiliging
Asafdichting: dubbele mechanische seal van keramiekcarbon en lipseal, gescheiden door oliekamer
Dompeldiepte: 3 meter
Materiaal waaier: noryl
Materiaal waaierhuis: kunststof
Materiaal motorhuis: kunststof
Materiaal pompas: RVS EN 10088-3, 1.4104
Vloeistoffen: schoon en licht verontreinigd water, maximale temperatuur +40°C (maximaal 3 minuten +90°C)
Isolatieklasse: Klasse F, IP68
Op 10 meter: 14.000 liter per uur
Pompt weg tot: 30 mm (uitsluitend zonder vlotter)
Korrelgrootte: 10 mm, geen zand of grind
Aansluitingen: 1.1/2″ slangaansluiting en 1.1/2″ buitendraad
Afmetingen: diameter 204 mm, hoogte 335 mm
Gewicht: 10,8 kg
Amperage: 3,2 A
Asvermogen: 0,92 kW, 1,25 pk, 2900 tpm
Kabel: 10 meter neopreen H05-RN-F met randaardesteker
| Artikelnummer | 90.07.390 |
| Leidingdiameter pers | 1.1/2″ |
| Leidingdiameter zuig | – |
| Type pomp | Dompelpomp |
| Medium | Water |
| Korrelgrootte | 10 mm |
| Opvoerhoogte Max. | 14,0 m |
| Voltage | 230 V |
| Spanning | Wisselspanning |
| Frequentie | 50 Hz |
| Beveiligingsklasse | IP68 |
| ATEX | Nee |
| Vlotterschakelaar | Nee |
| Vrije uitloop (L/uur) | 24000 |
| Capaciteit 5 meter (L/uur) | 18360 |






