City Pumps F1 70M | Dompelpomp | 230V | 14.400 l/uur
Bedrijfszekere Dompelpomp nodig? Bestel dan bij AVA Marine deze City Pumps F1 70M in 230V en 14.400 l/uur!
Product omschrijving van Deze City Pump F1 70M
Kleur: RVS
Soort pomp: geheel dompelbare centrifugaalpomp
Soort waaier: open waaier
Soort motor: droge motor, IP68,Class F
Zekering: ingebouwde thermische beveiliging alleen bij 230 volt uitvoering
Asafdichting: mechanical seal van koolstof op keramiek met oliekamer en extra lipseal aan motorzijde
Dompeldiepte: 10 meter maximaal
Materiaal waaier: RVS 304
Materiaal waaierhuis: RVS 304
Materiaal motorhuis: RVS 304
Materiaal pompas: RVS EN 10088-3, 1.4104
Vloeistoffen: licht verontreinigd water en water met een iets hogere zuurgraad en dat continu bij een temperatuur van 50°C (maximaal 3 minuten +90°C)
Op 10 meter: 3.120 liter per uur
Pompt weg tot: 30 mm (uitsluitend zonder vlotter)
Korrelgrootte: 10 mm, geen zand of grind
Aansluiting: 1.1/4″ binnendraad
Afmetingen: diameter 147 mm, hoogte 285 mm
Gewicht: 7,2 kg
Amperage: 3,6 A
Asvermogen: 0,55 kW, 0,75 pk, 2900 tpm
Kabel: 10 meter neopreen H07RN-F met randaardesteker tevens stekeraansluiting aan pompzijde
City F1 RVS Dompelpomp
| Artikelnummer | 90.09.207 |
| Leidingdiameter pers | 1.1/4″ |
| Leidingdiameter zuig | – |
| Type pomp | Dompelpomp |
| Medium | Water |
| Korrelgrootte | 10 mm |
| Opvoerhoogte Max. | 12,0 m |
| Voltage | 230 V |
| Spanning | Wisselspanning |
| Frequentie | 50 Hz |
| Beveiligingsklasse | IP68 |
| ATEX | Nee |
| Vlotterschakelaar | Nee |
| Vrije uitloop (L/uur) | 14400 |
| Capaciteit 5 meter (L/uur) | 10440 |
SIMER 6 DOMPELPOMP CLASSIC 230V
NORSAP 800 Comfort Stuurstoel | met flens | 70/87 cm | zwart leer 





