Dompelpomp City Speed 100M met vlotterschakelaar | 19200 L/UUR | 230V
Sterke dompelpomp nodig? Met deze Dompelpomp City Speed 100M doet u een goede keuze!
- maar liefst 19.200 liter per uur!
Product omschrijving
Voor binnenscheepvaart, dakdekkers, tennisbanen, vijvers, kelders, enz.Type: Speed;
Kleur: wit met blauw;
Soort pomp: geheel dompelbare centrifugaalpomp;
Soort waaier: open waaier;
Soort motor: droge motor;
Zekering: ingebouwde thermische beveiliging;
Asafdichting: dubbele mechanische seal van keramiekcarbon en lipseal, gescheiden door oliekamer;
Dompeldiepte: 3 meter;
Materiaal waaier: noryl
Materiaal waaierhuis: kunststof;
Materiaal motorhuis: kunststof;
Materiaal pomp-as: RVS EN 10088-3, 1.4104;
Vloeistoffen: schoon en licht verontreinigd water, maximale temperatuur +40°C (maximaal 3 minuten +90°C);
Isolatieklasse: Klasse F, IP68;
Op 10 meter: 4.800 liter per uur;
Pompt weg tot: 30 mm (uitsluitend zonder vlotter);
Korrelgrootte: 10 mm, geen zand of grind;
Aansluitingen: 1.1/2″ slangaansluiting en 1.1/2″ buitendraad;
Afmetingen: diameter 204 mm, hoogte 335 mm;
Gewicht: 9,8 kg;
Amperage: 3,2 A;
Asvermogen: 0,75 kW, 1,0 pk, 2900 tpm;
Kabel: 10 meter neopreen H05-RN-F met randaardesteker.
City Pumps Speed Dompelpomp
| Artikelnummer | 90.07.381 |
| Leidingdiameter pers | 1.1/2″ |
| Leidingdiameter zuig | – |
| Type pomp | Dompelpomp |
| Medium | Water |
| Korrelgrootte | 10 mm |
| Opvoerhoogte Max. | 12,0 m |
| Voltage | 230 V |
| Spanning | Wisselspanning |
| Frequentie | 50 Hz |
| Beveiligingsklasse | IP68 |
| ATEX | Nee |
| Vlotterschakelaar | Nee |
| Vrije uitloop (L/uur) | 19200 |
| Capaciteit 5 meter (L/uur) | 13680 |







