CITY F1 50M Dompelpomp | 230V | 14.400 l/uur
Maak kennis met deze City F1 50M Dompelpomp werkend op 230V, ideaal voor de scheepvaart, bouw- en industrie!
- 14.400 l/uur;
- slang: 1 1/4″
Product omschrijving
Robuuste kokerpomp geheel van roestvast staal vervaardigd, zeer geschikt voor de scheepvaart, bouw en industrie. De ideale lens- en ballastpomp.
Type: F1
Kleur: RVS
Soort pomp: geheel dompelbare centrifugaalpomp
Soort waaier: open waaier
Soort motor: droge motor, IP68,Class F
Zekering: ingebouwde thermische beveiliging alleen bij 230 volt uitvoering
Asafdichting: mechanical seal van koolstof op keramiek met oliekamer en extra lipseal aan motorzijde
Dompeldiepte: 10 meter maximaal
Materiaal waaier: RVS 304
Materiaal waaierhuis: RVS 304
Materiaal motorhuis: RVS 304
Materiaal pompas: RVS EN 10088-3, 1.4104
Vloeistoffen: licht verontreinigd water en water met een iets hogere zuurgraad en dat continu bij een temperatuur van 50°C (maximaal 3 minuten +90°C)
Op 2 meter: 13.200 liter per uur
Op 8 meter: 3.600 liter per uur
Pompt weg tot: 14 mm (uitsluitend zonder vlotter)
Korrelgrootte: 10 mm, geen zand of grind
Aansluiting: 1.1/4″ binnendraad
Afmetingen: diameter 147 mm, hoogte 225 mm
Gewicht: 5,8 kg
Amperage: 2,0 A
Asvermogen: 0,37 kW, 0,5 pk, 2900 tpm
Kabel: 10 meter neopreen H07RN-F met randaardesteker tevens stekeraansluiting aan pompzijde
City Pump F1 Dompelpompen
| Artikelnummer | 90.09.205 |
| Leidingdiameter pers | 1.1/4″ |
| Leidingdiameter zuig | – |
| Type pomp | Dompelpomp |
| Medium | Water |
| Korrelgrootte | 10 mm |
| Opvoerhoogte Max. | 10,0 m |
| Voltage | 230 V |
| Spanning | Wisselspanning |
| Frequentie | 50 Hz |
| Beveiligingsklasse | IP68 |
| ATEX | Nee |
| Vlotterschakelaar | Nee |
| Vrije uitloop (L/uur) | 14400 |
| Capaciteit 5 meter (L/uur) | 8400 |
ANWB Cursusboek Klein Vaarbewijs I & II | 32e druk | nieuwste uitgave
Singlehanded navigatie kaartpasser 178 mm 7" Weems and Plath 




